3 maja 2021r. obchodziliśmy Światowy Dzień Skoncentrowania na Rozwiązaniu (SF World Day).
Z tej okazji powstało Wyzwanie Skoncentrowane na Rozwiązaniu przygotowane przez PTPSR.

Kontynuujemy wyzwanie poprzez oznaczenie się na Mapie Google  i każdego dnia można śledzić postępy.

Film – instrukcja/instruction

Kto może brać udział w wyzwaniu?

Wyzwanie jest otwarte dla wszystkich praktyków w podejściu SR/SF. Mapa może być edytowana tylko przez osoby zaproszone i posiadające konto Google. Jeżeli nie masz konta Google lub nie zostałeś/aś nominowany/a, poniżej znajdziesz rozwiązanie.

Jak brać udział w wyzwaniu?

Krok 1: Gdy zostaniesz nominowany otrzymasz mailem zaproszenie do edytowania Mapy Google „Wyzwanie SR od PTPSR/ SF Challenge by PTPSR”.

Krok 2: Oznacz pinezką na mapie swoją miejscowość i odpowiedz Co najbardziej lubisz, kiedy jesteś skoncentrowany/a na rozwiązaniu?” 

Jeżeli nie masz konta Google, wyślij maila do osoby nominującej lub do zarzad.ptpsr@gmail.com z prośbą o dodanie twojego: miejsca zamieszkania, imienia lub nick i odpowiedzi „Co najbardziej lubisz, kiedy jesteś skoncentrowany/a na rozwiązaniu?

Krok 3:
Nominuj kolejne osoby używając opcji „Udostępnij/Share” i zaproś do udziału.

Na Mapie Google  wybierz opcję UDOSTĘPNIJ –> Udostępnianie plików na dysku –> Dodaj nową osobę/mail do listy kontaktów –> Określ status „EDYTOR” –> napisz krótką wiadomość o Wyzwania i podaj link www.ptpsr.pl  do instrukcji –> WYŚLI i gotowe. Teraz możesz dodać kolejny  kontakt. Jeżeli nie masz konta Google, nominuj kolejne osoby wysyłając do nich zaproszenie mailem i podając linka.

Co zrobić jeżeli nie zostałeś/aś nominowany/a?

Jeżeli nie otrzymasz zaproszenia, a chcesz wziąć aktywny udział w wyzwaniu, poproś o dostęp mailem lub wyślij swoją odpowiedź do zarzad.ptpsr@gmail.com.

Biorąc udział w wyzwaniu jako edytor mapy Google wyrażasz zgodę na udostępnienie twojego maila na platformie mapy Google. Bez tej zgody nie możesz edytować mapy. Jeżeli nie wyrażasz zgody – wyślij mail na adres zarzad.ptpsr@gmail.com z prośbą o skasowanie maila z listy edytorów.