3 maja 2021r. obchodzimy Światowy Dzień Skoncentrowania na Rozwiązaniu (SF World Day).

PTPSR zaprasza  do udziału w Wyzwaniu Skoncentrowanym na Rozwiązaniu poprzez oznaczenie na Mapie Google  odpowiedzi na jedno pytanie.

Finalnie zobaczymy nasze Skoncentrowanie i porozmawiamy na temat wyzwania.

3 maja 2021r. o godz. 12:00 – 12:40  odbędzie się spotkanie na platformie ZOOM.

ID Spotkania: 815 0584 6212
Hasło: K3HJ7M

Zapraszamy wszystkich praktyków niezależnie od udziału w naszym wyzwaniu.

Kto może brać udział w wyzwaniu?

Wyzwanie jest otwarte dla wszystkich praktyków w podejściu SR/SF. Mapa może być edytowana tylko przez osoby zaproszone i posiadające konto Google. Jeżeli nie masz konta Google lub nie zostałeś/aś nominowany/a, poniżej znajdziesz rozwiązanie.

Jak brać udział w wyzwaniu?

Krok 1:

Gdy zostaniesz nominowany otrzymasz mailem zaproszenie do edytowania Mapy Google pod nazwą „Wyzwanie SR od PTPSR/ SF Challenge by PTPSR”.

Jeżeli nie masz konta Google, otrzymasz mailem zaproszenie do udziału w wyzwaniu.

Krok 2:
oznacz pinezką na mapie swoją miejscowość, odpowiadając na pytanie: Co najbardziej lubisz, kiedy jesteś skoncentrowany/a na rozwiązaniu?Odpowiedź może być w języku polskim i/lub angielskim.

Jeżeli nie masz konta Google, wyślij maila z odpowiedzią do osoby nominującej lub do zarzad.ptpsr@gmail.com z prośbą o dodaniu na mapie twojej odpowiedzi zawierającej:
1. miejsce zamieszkania,
2. imię lub nick (bez nazwiska)
3. odpowiedź na pytanie „Co najbardziej lubisz, kiedy jesteś skoncentrowany/a na rozwiązaniu?

Krok 3:
nominuj kolejne osoby (im więcej, tym lepiej) używając opcji „Udostępnij/Share” w Google Maps i zaproś do udziału.

Na Mapie Google  wybierz opcję UDOSTĘPNIJ –> Udostępnianie plików na dysku –> Dodaj nową osobę/mail do listy kontaktów –> Określ status “EDYTOR” (nie “przeglądający”) –> napisz krótką wiadomość dotyczącą Wyzwania i podaj link www.ptpsr.pl  do instrukcji –> WYŚLI i gotowe. Teraz możesz dodać kolejny kontakt.

Biorąc udział w wyzwaniu jako edytor mapy Google wyrażasz zgodę na udostępnienie twojego maila na platformie mapy Google. Bez tej zgody nie możesz edytować mapy. Jeżeli nie wyrażasz zgody – wyślij mail na adres zarzad.ptpsr@gmail.com z prośbą o skasowanie maila z listy edytorów. Adresy mailowe nie będą zapisane lub używane w żadnym innym celu niż do edycji mapy. Adresy mailowe zostaną skasowane po zakończeniu Wyzwania najpóźniej do 10 maja 2021r.

Jeżeli nie masz konta Google, nominuj kolejne osoby wysyłając do nich zaproszenie mailem i podając linka. Pamiętaj, im więcej, tym lepiej.

Krok 4:
niezależnie od udziału w edycji mapy weź udział w 40-minutowym spotkaniu online 3 maja 2021r godz.12:00 – 12:40 na ZOOM.

Co robić jeżeli nie zostałeś/aś nominowany/a?

Jeżeli nie otrzymasz zaproszenia, a chcesz wziąć aktywny udział w wyzwaniu, poproś o dostęp mailem lub wyślij swoją odpowiedź do zarzad.ptpsr@gmail.com.