Z przykrością musimy przesunąc warsztat w póżniejszym termin. Będziemy poinformować na bieżąco. Caroline Beumer-Peeters, BrandNewWay, Holandia.

Caroline Beumer-Peeters

Terapeutka, artystka, coach rozwoju osobistego pracująca głównie z młodymi ludźmi (12-30 lat) i ich rodzinami. Założycielka i trenerka instytutu szkoleniowego BrandNewWay, który wdraża rozwiązania m.in. dla edukacji. Autorka „Solution Focused Coaching for Adolescents: Overcoming Emotional and Behavioral Problems”.  We współpracy z Benem Furmanem, z którym łączy ją przyjaźń – ustanowiła międzynarodowy standard Ambasadorów Kids’ Skills. Praca z młodzieżą i działalność w opiece medycznej zainspirowały Caroline do rozwijania metod pracy skoncentrowanej na rozwiązaniu z tą grupą wiekową. Tak powstał program Mission Possible – program rozwoju osobistego dla młodych ludzi, jak i doświadczenie edukacyjne, które przybliża ich do realizacji marzeń. Caroline z uwagi na własne doświadczenie zawodowe stała się ekspertem w temacie przezwyciężania traumy, uzależnień i poszukiwania celu w życiu.

Kiedy: 9, 10 i 16 wrzesień 2022, godz. 10 – 13:30

Gdzie: ZOOM warsztat online tłumaczony na język polski

Dla kogo: praktyków, terapeutów, psychoterapeutów, psychologów, coachów, pracowników socjalnych i wszystkich specjalistów pracujących z młodzieżą, którzy chcą poznać atrakcyjny, efektywny i przyjemny sposób pracy z młodzieżą, prowadzony w duchu podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniu (SFBT/SR).

Opis:

Młodzież staje u progu dorosłego życia. Eksperymentuje z autonomią, umiejętnościami oraz relacjami. Uczy się bycia niezależnym i samostanowiącym. Często odbywa się to na zasadzie prób i błędów. Rówieśnicy i media społecznościowe bezpośrednio wpływają na ich wybory czasami więcej niż byśmy chcieli. Do tego wielu specjalistów postrzega młodzież jako grupę wiekową stanowiącą pewne wyzwanie.

Jak zatem sprawić, by praca z tą grupą wiekową była bardziej atrakcyjna, efektywna i przyjemna dla obu stron? Jak możemy pomóc im w budowaniu solidnej podstawy optymalnej motywacji? Optymalnej motywacji do współpracy z nami, a także motywacji dorastającego klienta do odnajdywania własnych celów i osiągania ich z sukcesem? Jak podejście skoncentrowane na rozwiązaniu sprawdza się w pracy z nimi? Jak możemy adolescentów poprowadzić, nie narzucając własnych pomysłów, do dokonywania wyborów, które są dla nich dobre i pomagać im znaleźć rozwiązania na ich drodze życiowej? W jakim sposób możemy wykorzystać nasze nastawienie i postawy abyśmy towarzyszyli zamiast decydować o przebiegu procesu?

Warsztat łączy teorię i praktykę w stosunku 40/60%

Cena: 950zł

Dane do przelewu:

Konto bankowe: BNP Paribas: PL 90 1600 1114 1862 3776 5000 0001

Tytuł przelewu: warsztat Caroline Beumer-Peeters